It looks like the English site would be more suitable for you.

🇪🇺 Go to Skippy.eu
Přihlášení
Registrace

Právě jsme na uvedenou adresu odeslali instrukce pro vytvoření nového hesla k účtu. Jakmile si tedy zvolíš nové heslo, budeš ho moct vyplnit i tady.

E-mail


Heslo

Nejsou vyplněna všechny údaje
Zadaný e-mail je ve špatném formátu. Zkontroluj ho prosím a zadej znovu.
Přihlášení se bohužel nepovedlo. Heslo nesedí. Pokud jsi ho zapomněl/a, můžeš si ho nechat poslat na e-mail.


Nebo se přihlas přes:
facebook
Zapomenuté heslo?

Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se.
E-mail *

Jméno *

Příjmení *

Heslo *
zobrazit vše

Nejsou vyplněna všechny údaje
Zadaný e-mail je ve špatném formátu. Zkontroluj ho prosím a zadej znovu.
Zadaný e-mail už je u nás registrovaný
Naše systémy si myslí, že jsi robot, a proto tě nepustí dál. Pokud jsi člověk, kontaktuj nás prosím a společně to vyřešíme.
Registrace se nezdařila.Kontaktuj nás prosím a společně to vyřešíme.
Zaslat heslo na e-mail


Chceš poslat na e-mail odkaz ke změně hesla?


E-mail

Nejsou vyplněna všechny údaje
Zadaný e-mail je ve špatném formátu. Zkontroluj ho prosím a zadej znovu.
Naše systémy si myslí, že jsi robot, a proto tě nepustí dál. Pokud jsi člověk, kontaktuj nás prosím a společně to vyřešíme.
Zadaný e-mail u nás není registrovaný
Zavřít okno

Skippy skrze čočku českých fotografů

Každý rok necháme jednoho fotografa, aby se na naše Skippy dupačky podíval svojí optikou a nafotil pro nás set fotek. Dostane naprosto volnou ruku. Podívej se, jak nás vidí...


Vu Minh Hieu autoportrét

Vu Minh Hieu alias Spoony

Spoony je digitální designér, co se v posledních několika letech zhlédl ve focení. A ovládá celou škálu fotografického řemesla, takže vedle produktových fotek u něj najdete i fashion, lifestyle a svatební záběry. Stihl pracovat pro zvučné brandy jako Coca Cola, adidas, Ambiente, Footshop, Puma nebo Rekola. A nás těší, že několik odpolední v ulicích Prahy věnoval i našim dupačkám.

Na další fotky od Spoonyho koukněte na jeho webu nebo Instagramu.spoony pro Skippy
spoony pro Skippyspoony pro Skippy
spoony pro Skippy
spoony pro Skippyspoony pro Skippy
spoony pro Skippyspoony pro Skippy
spoony pro Skippyspoony pro Skippyspoony pro Skippyspoony pro Skippy
spoony pro Skippy
Bára Gajová autoportrét

Barbora Gajová pro Skippy

Báru baví fotit lifestyle a fashion, ne ale jen tak ledajaký. Miluje, když mají fotky nějaký koncept a myšlenku, kterou se snaží vtáhnout do fotek, jež měly doposut pouze estetickou hodnotu. Sama dodává: "Baví mě kontrasty, a proto jsem k plyšovým overalům zvolila strohé pohledy. Možná že na fotkách zahlédnete i kočku – té ten vražedný pohled šel asi nejlépe ze všech. Chtěla jsem to pojmout jako čístě fashion fotky, kde vyniknou hlavně dupačky. A můžu vám říct, že jsem je při focení měla na sobě také, jsou úžasný a oblíbili si je všichni, což jsem ani nečekala, prostě láska na první dotek!

Na další fotky od Báry koukněte na jejím webu nebo Instagramu.bara pro Skippybara pro Skippybara pro Skippy
bara pro Skippy
bara pro Skippybara pro Skippybara pro Skippybara pro Skippy
bara pro Skippybara pro Skippy
bara pro Skippybara pro Skippybara pro SkippyDováděj ve Skippy dupačkách do aleluja!

Kdybyste náhodou nevěděli jak na to, tak asi takhle si můžete zadovádět doma v dupačkách! Tuhle inspiraci jsme vám připravili se Soniou a Michalem a pouštíme ji na internetu všem, kteří by se k naší dupačkové mánii chtěli přidat. Protože co může být lepšího, než se donekonečna válet v hřejivých a dokonale pohodlných dupačkách? Objev naše vymazlené video.
Lucie Vysloužilová autoportrét

Lucie Vysloužilová pro Skippy

Lucie Vysloužilová alias Luce Photography začala fotit v roce 2011 v Los Angeles. Teď ji nejčastěji zastihnete v Praze nebo New Yorku a focení se věnuje naplno. Fotí srdcem, protože je to její splněný sen. Má radost z toho, že může být při focení v pohybu, že se stále vymýšlí něco nového a že je to zároveň i její práce. Nejčastěji od ní uvidíte fashion fotky, jógové fotky anebo portrétovky a obecně lifestyle.

Když jsme Lucce řekli o našich overalech, okamžitě věděla, na co jsou nejlepší. Na párty! A tak vznikl tenhle fotošůting, při kterém se navštíví dva páry a buď jentak klábosí, koukají na fotky nebo po sobě hází popcorn. Prostě pohodový večer s kamarády, žádná hospoda nebo klub, jednoduše potkat se doma.

Na další fotky od Lucky koukněte na jejím webu, Facebooku nebo Instagramu.lucie pro Skippy
lucie pro Skippylucie pro Skippylucie pro Skippy
lucie pro Skippylucie pro Skippy
lucie pro Skippylucie pro Skippylucie pro Skippy
lucie pro Skippy
lucie pro Skippylucie pro Skippylucie pro SkippyLukáš Klingora autoportrét

Lukáš Klingora pro Skippy

Lukáš Klingora je mladý fotograf z Poděbrad, který začínal jako fotograf koní a jezdeckých závodů. Odtud se nejspíš bere touha zobrazit propojení člověka a zvířete. Tedy nacházet přirozenost v podstatě samotné přirozenosti, tedy v přírodě. Pro nás nafotil sérii s koňmi a skoro-vlky v okolí lesů zahalených do podzimního sychravého dopoledne.

Na další Lukášovu tvorbu koukněte na jeho webu, Facebooku nebo Instagramu.Lukáš klingora pro Skippy Lukáš Klingora pro SkippyLukáš Klingora pro SkippyLukáš Klingora pro Skippy
Lukáš Klingora pro Skippy
Lukáš Klingora pro SkippyLukáš Klingora pro SkippyLukáš Klingora pro Skippy
Lukáš Klingora pro Skippy
Lukáš Klingora pro SkippyLukáš Klingora pro SkippyLukáš Klingora pro SkippyMartin Stranka autoportrét

Martin Stranka pro Skippy

Martin Stranka je špičkový fotograf samouk, který okouzluje takřka celý svět svými snovými fotografiemi. Sám o sobě říká, že ve své tvorbě zachycuje několik málo vteřin mezi sněním a probuzením, ten neskutečně prchlivý okamžik. Pro nás připravil sérii snímků, která snovým fantaziím bezprostředně předchází. Noční život v dupačkách Skippy probouzí zvířecí instinkty, je plný energie, očekávání, ale i příjemného pocitu vyčerpání, který se nad ránem nakonec vždy dostaví.

Strankovy fotografie získávají ocenění po celém světě. Během své nedlouhé kariéry autor vystavoval např. v New Yorku, Tokyu nebo v Londýně. Fotil třeba pro Hilton, Grammy Awards nebo Národní divadlo. Obdivovat jeho tvorbu můžete na Facebooku nebo Instagramu. My jsme moc rádi, že můžeme představit jeho jedinečný pohled na dupačky Skippy.Martin Stranka pro Skippy Martin Stranka pro SkippyMartin Stranka pro SkippyMartin Stranka pro Skippy
Martin Stranka pro Skippy
Martin Stranka pro SkippyMartin Stranka pro SkippyMartin Stranka pro Skippy
Martin Stranka pro Skippy
Martin Stranka pro SkippyMartin Stranka pro SkippyMartin Stranka pro SkippyPetr Hricko autoportrét

Petr Hricko pro Skippy

Petr Hricko je znám svým osobitým stylem focením. To ho nadchlo v době, kdy se v nemocnici léčil s rakovinou a kamarád mu přinesl první foťák. Tento fotograf ze severu Čech dělá fotky, nad kterými zůstává rozum stát. Lidi na nich plachtí ve větru, chodí bokem po zdech nebo si poskakují nad komínem. Jednu levitační fotku vyblejsknul i pro nás!

Hricca, jak si Petr říká, často fotí třeba s DJ Wichem, s Pastou Onerem anebo pro Adidas, Českou televizi, Freshlabels či Jägermeister. Sledovat ho můžete na Facebooku nebo Instagramu. My máme tu čest, že pro nás udělal několik fotek ve Skippy overalech.Petr Hricko pro Skippy Petr Hricko pro SkippyPetr Hricko pro SkippyPetr Hricko pro Skippy Petr Hricko pro Skippy Petr Hricko pro SkippyPetr Hricko pro SkippyPetr Hricko pro Skippy Petr Hricko pro Skippy Petr Hricko pro SkippyPetr Hricko pro Skippy
Petr Hricko pro Skippy