Zavřít okno

Provizní program: 5 % z doporučené objednávky

Přivydělej si s námi, je to velice jednoduché. Začít můžeš ihned. Nabízíme 5% provize z objednávek uskutečněných díky zákazníkům, které jsi na naše stránky přivedl/a. Z každých díky tobě prodaných dupaček tak dostaneš provizi zhruba 85 Kč. V případě větších obratů nebo delší spolupráce se rádi dohodneme na individuálních podmínkách.

Informace pro majitele stránek

Majitelé stránek a blogů mohou na své stránky umístit naše reklamní bannery nebo textové odkazy. Veškeré informace (přehled provizí - neexpedované, expedované a zaplacené objednávky, provize k vyplacení, veškeré reklamní bannery) nalezneš po přihlášení jako normální uživatel v sekci Přehled provizí. Náš elektronický obchod automaticky pozná, že zákazník přišel z tvých stránek a v případě, že objedná, bude vypočítána provize.

Systém funguje na základě cookies s platností 45 dnů. K dispozici je i náš aktualizovaný základní XML feed zboží a pokročilý XML feed pro Heuréku (móda).

I bez vlastních stránek je možné získat provizi!

Pokud nemáš vlastní web, nevadí, i tak můžeš doporučit naše Skippy dupačky ostatním a získat z jejich nákupu provizi. Stačí zkopírovat tvůj unikátní odkaz ze stránky Bannery (po přihlášení) a poslat ho kamarádům v e-mailu anebo třeba vystavit na Facebooku. Jakmile někdo objedná díky tomuto odkazu, připadne ti uvedená provize z objednávky.

Výplata provize

Výplatu provize provádíme kdykoliv na základě žádosti z Přehledu provizí. Nashromážděná částka však musí být vyšší než 200 Kč. Pro spolupráci s námi nepotřebuješ živnostenský list.

V případě dotazů nás neváhej kontaktovat.

Shrnutí všeho podstatného z našeho provizního programu

  • 5% provize z každé objednávky
  • Platnost cookies: 45 dní
  • Minimální výplata: 200 Kč (hotovost), 50 Kč (slevový kupón)
  • Způsob výplaty: na účet nebo slevový kupón
  • Reklamní materiály: bannery, kódy, XML feed
  • Vyplacení provize: do dvou dnů od požádání

Přihlášení resp. registrace do provizního systému

Zaregistruj se jako klasický zákazník. Pak najdeš v nastavení svého účtu všechny další instrukce k nastavení vlastního provizního systému.