Zavřít okno

Přihlášení

Zapomenuté heslo?   

Registrace


nebo

Přihlásit se přes Facebook

Skippy NA CESTĚ: Vydej se na cestu a vyhraj nové dupačky ZDARMA!

Každý z nás někam cestuje - za prací, za zábavou, na dovolenou. Co takhle se vydat na cestu v dupačkách? Bude to určitě pohodlné a rozhodně se přitom nebudeš nudit. Za fotku ve Skippy na cestě můžeš vyhrát nové dupačky ZDARMA nebo výrazné slevy.

Chceš vyhrát? Tak skoč do dupaček, vydej se na cestu, vyfoť se a fotku nám pošli na info@skippy.cz. Fotku do soutěže můžeš zveřejnit i na Instagramu pod hashtagy #skippynaceste a #skippycz. Je nám jedno, jaký dopravní prostředek ke své cestě zvolíš. Můžeš jít pěšky, jet na kole, na koloběžce, na bruslích, na motorce, autem, můžeš využít hromadnou dopravu nebo klidně i letadlo, raketoplán, batmobil, cokoliv. Důležité je, aby bylo vidět, že máš někam namířeno a nesedíš jen doma na zadku.

Fotky posílej do neděle 22. 5. V pondělí 23. 5. pak zveřejníme na Facebooku album se všemi soutěžními fotkami (včetně těch z Instagramu). Dupačky vyhraje autor/ka té fotky, která získá od ostatních nejvíc lajků nebo jakýchkoliv jiných reakcí (počítají se i smutné nebo naštvané).

Zběsile lajkovat můžeš s kamarády až do pondělí 30. 5. do 12 hodin. Ten samý den pak vyhlásíme výherce, který si odnese nové dupačky ZDARMA, druhého a třetího v pořadí, kteří si rozdělí slevy 1 000 a 500 Kč. Vedle toho oceníme slevami 1 000 a 500 Kč ještě dva šťastlivce, jejichž fotky se nám v kanceláři budou líbit nejvíc.

O co hrajeme?

Hlasování fanoušků

  • 1. místo: Dupačky ZDARMA (za nejvyšší počet likes/reakcí).
  • 2. místo: Sleva 1 000 Kč na další nákup (za 2. nejvyšší počet likes/reakcí).
  • 3. místo: Sleva 500 Kč na další nákup (za 3. nejvyšší počet likes/reakcí).

Hlasování poroty

  • 1. místo: Sleva 1 000 Kč na další nákup.
  • 2. místo: Sleva 500 Kč na další nákup.

Pravidla fotografické soutěže o dupačky

  • Skippy vyhlásí fotosoutěž a určí téma fotek (např. dupačky v přírodě, ve škole, apod.). Ty se vyblejskneš a fotku nám zašleš na info@skippy.cz.
  • My dáme fotky dohromady a uděláme z nich album na Facebooku. A pak už stačí jen rozjet lajkovací tornádo a dupačky jsou tvoje. Vyhrává autor fotky, která dostane nejvíc lajků/reakcí. Dalším v pořádí nadělíme slevové kupóny. Vyhodnocení proběhne týden po zveřejnění alba.
  • Fotku do soutěže můžeš zveřejnit i na Instagramu pod hashtagy #skippynaceste a #skippycz. Hlasování ale proběhne v albu na Facebooku, kde tvou fotku staženou z Instagramu zveřejníme.
  • Pozor! Do soutěže přijímáme pouze fotky v dupačkách Skippy.
  • Pořadatel Skippy.cz si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže jakéhokoliv účastníka na základě podezření z nekalého jednání (např. využití specializované aplikace pro výměnu likes).

Hodně štěstí přeje Skippy.cz ;)