Zavřít okno

Zadej e-mail


nebo

Přihlásit se přes Facebook

Časté otázky

Dupačky black lime

Jak mám vybrat správnou velikost Skippy?

Odpověď: Skippy je overal, který má být volný, nemá nikde škrtit a je velmi příjemný na nošení. Při vybírání se řiď naší tabulkou velikostí – nejdůležitější je výběr dle tvé výšky. Další informace jsou v sekci velikosti.

⇑⇑ nahoru

Co když mi Skippy velikostně nesednou?

Odpověď: Veškeré u nás zakoupené overaly Skippy můžeš samozřejmě vyměnit za jinou velikost či vzor nebo do 14ti dnů vrátit. Žádný problém!

Ještě před odesláním ale vyplň naši online žádost na stránce www.skippy.cz/vymena. Zde si můžeš pohodlně zvolit způsob výměny, zarezervovat nové zboží a vytisknout si všechny potřebné formuláře.

Pokud chceš dupačky darovat nebo prostě jen prodloužit dobu na výměnu/vrácení, doporučujeme přikoupit za 20 Kč Set na výměnu zboží. Tento Set zajistí prodloužení lhůty na výměnu/vrácení na 30 dnů od doručení. Součástí Setu je navíc obálka a předepsaný podací lístek, takže pak stačí jen zajít na poštu nebo do Zásilkovny a zboží poslat zpět.

⇑⇑ nahoru

Mohu prát Skippy dupačky v pračce?

Odpověď: Ano, naše overaly Skippy můžeš prát v pračce, ovšem důrazně doporučujeme prát je zvlášť, nikoliv s jiným oblečení a pouze na 30 stupňů.

⇑⇑ nahoru

Jsou bačkory s dupačkami spojené napevno?

Odpověď: Nikoliv. Dupačky mají nohavice dole zakončené jako například tepláky. Bačkory jsou zvlášť a nosit je k dupačkám můžete, ale nemusíte :)

⇑⇑ nahoru

Nebudu v dupačkách pro dospělé vypadat jako exot?

Odpověď: Dupačky se staly ve světě velkým módním hitem. Nosí je celebrity jako Paris Hilton, Rihanna a z českých hvězdiček pak třeba Agáta Hanychová. Můžeš si o tom přečíst třeba na Novinkách.cz. Takže za exota opravdu nebudeš. Spíš ti můžeme garantovat, že přitáhneš zvědavé pohledy okolí, které bude sondovat, co to máš na sobě a kde si to vzal :). Jasně, hodně našich zákazníků nosí Skippy jen doma, ale když sebereš odvahu a vyrazíš s nimi ven, budeš se jednak cítit velmi pohodlně a jednak zjistíš, že sledovat reakce okolí je vlastně velmi zábavné :).

⇑⇑ nahoru

Mohu si vybrat vlastní barvu Skippy nebo ne?

Odpověď: Vybírat můžeš z těch druhů Skippy, které máme aktuálně skladem. Vlastní barvy není bohužel možné vybírat, protože šití samotných dupaček je velmi časově a cenově náročné – musí se vždy šít v nějakém minimálním počtu kusů.

⇑⇑ nahoru

Kdy objednávku dostanu?

Odpověď: Objednávky vyřizujeme každý den, takže po odeslání budou doručeny hned následující pracovní den.

⇑⇑ nahoru

Zasíláte i na Slovensko?

Odpověď: Ano, objednávky je možné poslat i na Slovensko. Odesíláme je každý druhý den prostřednictvím spedice GLS nebo Slovenské pošty, ty balíček doručí hned druhý den v případě Bratislavy a do dvou dnů v případě ostatních slovenských měst. Doručení tedy trvá 2 - 4 dny. Platit je možné předem na náš bankovní účet na Slovensku, který je v €, a tak neplatíš za převod žádné poplatky navíc anebo v hotovosti přímo kurýrovi na dobírku.

⇑⇑ nahoru

Dupačky!